Кар’єра

Більше 80 років компанія «Біонорика» успішно розробляє і виробляє ефективні лікарські засоби рослинного походження. Сьогодні, завдяки систематичним науковим дослідженням, препарати «Біонорики» стоять на одному рівні з лікарськими засобами «класичної» конвенційної медицини.

Наша історія успіху дозволила створити багато нових робочих місць. Протягом останніх трьох років ми щорічно надавали більше 100 нових робочих місць у Німеччині, а також за її межами. Дана тенденція розвитку компанії постійно відкриває нові можливості для студентів і стажерів.

 

Ми працюємо разом

Ми стали тими, ким ми сьогодні є, тільки завдяки спільній роботі. І ми хочемо зберегти цю єдність. Саме тому ми підтримуємо наших співробітників за допомогою різних програм розвитку, професійної підготовки, і завжди відкриті для діалогу. Ми чітко погоджуємо цілі і високо цінуємо зворотний зв’язок. Ми враховуємо можливі помилки, від яких ніхто не застрахований, і намагаємося вчитися на них для досягнення майбутніх успіхів.

 

Ми працюємо, дотримуючись принципів сталого розвитку

Для наших продуктів ми використовуємо тільки сировину, отриману в гармонії з природою. У нашій роботі ми дбайливо ставимося до навколишнього середовища і зберігаємо її ресурси. Крім цього, ми беремо на себе зобов’язання інвестувати значну частину прибутку в наукові дослідження.

blank