Головна > Компанія > Про компанію

Про компанію

Компанія «Біонорика» ‒ один із провідних світових виробників лікарських засобів рослинного походження.
Наша мета полягає в тому, щоб зробити медицину більш природньою. Заради цього ми об’єднали сучасні дослідження у фармакології з цілющою силою рослин. Вже понад 80 років ми виробляємо ефективні препарати з високим рівнем доказаної ефективності.

Інвестиції, дослідження, розвиток

Дослідження ‒ це основа нашого успіху.
Ми завжди прагнемо вдосконалити нашу продукцію та постійно розробляємо нові препарати. Саме тому ми інвестуємо значну частку прибутку в наукові дослідження та розробки. Це дозволяє нам щодня поринати все глибше в таємниці природи та якнайкраще розуміти цілющу силу рослин. Ми зосереджені на таких сферах медицини як урологія та гінекологія, захворюваннях печінки та респіраторного тракту, ревматичних захворюваннях і порушеннях сну, а також на сучасних поглядах стосовно походження болю.

Невеличка компанія, що була заснована більш, ніж 85 років тому, сьогодні перетворилась на потужну групу підприємств, керуючий офіс якої розташований у Німеччині, в місті Ноймаркт-індер-Оберпфальце.

Наші представництва і партнерські компанії знаходяться майже на всіх континентах, що дозволяє нам називати себе міжнародною компанією.

blank