Головна > Компанія > Німецький антидопінговий комітет схвалив продукцію компанії Біонорика

Німецький антидопінговий комітет схвалив продукцію компанії Біонорика

Біонорика поставляє свої препарати для олімпійської команди Німеччини на зимових іграх у Південній Кореї

Що робити спортсмену в разі сильної застуди під час Олімпійських ігор, та так, щоб не потрапити під підозру у використанні допінгу? Це питання непросте і дуже часто задається командами із 180 атлетів Олімпійської спортивної конфедерації Німеччини. Ліки для таких випадків повинні бути ефективними, при цьому не повинні перебувати у списку підозрілих препаратів.

Саме тому протягом багатьох років лікарі німецької олімпійської команди покладаються на препарати на основі рослинних інгредієнтів. XXIII Зимові Олімпійські ігри, які проходять з 9 по 25 лютого в Пхенчхані, Південна Корея, не стали винятком. На цих іграх у команди буде з собою Синупрет екстракт. «Олімпійці хочуть швидко лікуватися від застуди. А наші препарати натурального походження на додаток до доведеної ефективності ще й цілком надійні у значенні допінг-контролю», – пояснює професор д-р Міхаель Попп.

Рослинні препарати – перевірено, допінгу немає

Згідно з базою даних ліків Національного антидопінгового агентства Німеччини NADAmed, яка є керівним джерелом при призначенні лікування для спортсменів у разі хвороби, а також згідно з антидопінговим правилами ВАДА біологічно активні речовини, що містяться в природних засобах, дозволені для використання під час змагань і можуть призначатися німецьким спортсменам без будь-якого ризику підозр у допінгу.

Головний лікар Олімпійської спортивної конфедерації Німеччини запросив у Біонорики такі препарати: Синупрет екстракт таблетки, Бронхипрет сироп, Бронхипрет чебрець пастилки, Імупрет Н драже, Синупрет форте таблетки, Синупрет краплі, Тонзипрет таблетки, Тонзипрет краплі, Аллунапрет таблетки, Канефрон драже і Ринупрет назальний спрей.