Фітоніринг – формула успіху компанії «Біонорика»

«Біонорика» розробляє і виробляє високоефективні лікарські засоби рослинного походження останнього покоління. Продукція є втіленням знань в області традиційних методів лікування лікарськими рослинами і результатів новаторських наукових досліджень у природознавстві. Методи культивування, екстракції і технології виробництва «Біонорики» встановлюють нові стандарти в усьому світі.

• Фітоніринг – це генезис
Більше 80 років наукові співробітники компанії розгадують таємниці природи. В результаті були створені такі відомі продукти як Синупрет®, Бронхипрет®, Канефрон® Н. «Біонорика» пишається своїми першоджерелами, а саме, перспективними дослідженнями і результатами робіт засновника компанії Йозефа Поппа.

• Фітоніринг – це майбутнє
Створення майбутнього – це використання можливостей. Фітоніринг – це альтернативне майбутнє і можливості для його втілення.

• Фітоніринг – це якість
Якість є найголовнішим пріоритетом діяльності в галузі дослідження, виробництва, керівництва та управління. Кожен день співробітники «Біонорики» приймають цей виклик. Компанія дотримується найвищих стандартів фітонірингу: від вирощування насіння до виготовлення лікарських засобів.

• Фітоніринг – це дослідження
З моменту свого заснування «Біонорика» є підприємством, що проводить наукові дослідження. Більшою часткою успіху ми зобов’язані доказовому підходу. Дослідження – це постійна рушійна сила нововведень на шляху до майбутнього.

• Фітоніринг – це рух
Для того щоб зберегти конкурентоспроможність компанії на ринку, потрібна висока гнучкість у всіх галузях, а також готовність відмовитися від звичних позицій і спрямуатися до досягнення нових цілей. Фітоніринг – це міст до майбутнього, яке тільки починається. Кожен день, кожна дія наближає «Біонорику» до нього.

• Фітоніринг – це відкритість
Найкраще – одвічний ворог хорошого. Повна орієнтованість на якість у концепції фітонірингу вимагає послідовної реалізації всього потенціалу для вдосконалення. Це передбачає більшу відкритість, толерантність і взаємоповага.

• Фітоніринг – це сталий розвиток
Праця співробітників «Біонорики» характеризується глибокою повагою до природи. Кожен процес, від вирощування лікарських рослин до упаковки лікарських засобів, відповідає високим вимогам, що висуваються до екологічної сумісності і можливості вторинної переробки.