Головна > Компанія > Синупрет – фаворит серед українських споживачів

Синупрет – фаворит серед українських споживачів

8 червня 2017 р. у Києві пройшла XIV щорічна церемонія нагородження “Фаворити успіху” – публічний і вільний рейтинг народних вподобань.

Згідно з результатами незалежного конкурсу торгових марок в Україні, Синупрет є першим у категорії «Препарат від нежитю» з переможним статусом «Фаворит Експертів», і нагороджений золотою медаллю «Фаворит Успіху 2016».

Це ще раз підтверджує надійність та ефективність Синупрету в лікуванні риносинуситу.

Унікальність конкурсу – це:
– масштабне дослідження громадських вподобань, яке проводилося протягом усього минулого року;
– понад 500 категорій ринку товарів і послуг народного споживання;
– 35 тисяч респондентів з усіх регіонів України;
– 550 номінацій

Рейтинги гравців ринку були зафіксовані станом на кінець року і опубліковані у вільному доступі на сайті організаторів. Варто зазначити, що конкурс цілком некомерційний, публічний і абсолютно прозорий. У ньому взяли участь усі без винятку торговельні марки, офіційно присутні на ринку у відповідних до свого профілю категоріях.

Успішність бренду визначалась за результатами опитування трьох груп:
• Журі успішних людей (селебрітіс)
• Експертне Журі (професійні фахівці у певній сфері)
• Споживачі, які вказували свої персональні уподобання, ділилися думками, особистим досвідом і рекомендаціями в Інтернеті (кожен респондент міг проголосувати лише один раз).

У категорії «Препарат від нежитю» брали участь 38 брендів! А в загальному результаті за інтегральною комплексною оцінкою в категорії «Препарат від нежитю» Синупрет зайняв 4-е місце, пропустивши вперед лише Отривін (Новартіс), Нокспрей (Сперко) і Називін (Нікомед)!

Фахівці і споживачі високо цінують наші препарати, заради цього ми готові долати всі перешкоди!