Головна > Компанія > Наукові дослідження  > Власні дослідження компанії

Власні дослідження компанії – «Біонорика Ресерч ГмбХ»

У березні 2005 року було засновано повноцінне дочірнє підприємство компанії «Біонорика СЕ» – «Bionorica Research GmbH» в Інсбруку (Австрія). Мета створення науководослідного інституту – просування розробки і наукових досліджень лікарських засобів рослинного походження для вже наявних і нових показань до призначення продукції «Біонорика».

Створення «Біонорика Ресерч ГмбХ» фінансувалося, в тому числі, і за рахунок державних субсидій фонду федеральної землі Тіроль і Австрійської Республіки.

Пріоритети в дослідженнях «Біонорика Ресерч ГмбХ»

Основний напрямок досліджень – виділення і вивчення діючих речовин рослинного походження з використанням новітніх аналітичних методів і технологій.

Робота зосереджена на розробці інноваційних лікарських засобів рослинного походження та / або лікарських засобів на основі натуральних речовин. Для оптимізації науководослідної роботи, необхідної для удосконалення наявних і розробки нових терапевтичних засобів, у 2008 році було проведено розширення лабораторій. Завдяки цьому, на даний час інститут, крім звичайного лабораторного обладнання, також має спеціальне промислове устаткування для препаративного очищення речовин, що входять до складу рослин, а також новітні аналітичні інструменти для розділення складних сумішей.

У 2010 р. лабораторії були додатково розширені, а комплекс обладнання – доповнений високочутливими масспектрометрами останнього покоління. З 2011 р. науководослідницька організація «Біонорика Ресерч ГмбХ» має сертифікацію відповідності принципам належної лабораторної практики.

Компанія «Біонорика Ресерч ГмбХ» здатна максимально точно і швидко досліджувати складні діючі речовини лікарських рослин на абсолютно новому технологічному рівні.

Захоплення дослідженнями і розробками інноваційних високоефективних лікарських засобів спонукає компанію «Біонорика» до подальшого зміцнення лідерських позицій у галузі фітотерапії.

Контакти

Біонорика Ресерч ГмбХ

Центр медико-біологічних наук

Міттвег, 24

6020 Інсбрук

Австрія

Тел.: +43/512/276-808-0
Факс: +43/512/276-808-40

info@bionorica.at
www.bionorica.at