Головна > Компанія > Наукові дослідження > Фітоніринг: поєднання природи і сучасної науки

Фітоніринг: поєднання природи і сучасної науки

Ми розробляємо і створюємо терапевтичні фітопрепарати (лікарські засоби рослинного походження) на основі наукових досліджень і новітніх даних. На відміну від синтетичних хімічних препаратів, діючий компонент лікарських засобів рослинного походження складає не окрема ізольована речовина, а складна суміш декількох речовин, кожна з яких має свою дію.

Оскільки якість і ефективність препарату рослинного походження в значній мірі залежать від його складових, ми встановлюємо найвищі вимоги до рослинної сировини.

Постійна якість рослинної сировини забезпечується завдяки контрольованим і стандартизованим умовам вирощування. Велике значення для нас мають екологічні умови, висока концентрація органічних речовин і короткі транспортні маршрути.

Всі етапи виробничого процесу обґрунтовані аналітичними розрахунками і являють собою складну систему, яка робить наші лікарські рослини унікальними.

В нашій продукції втілені знання в галузі традиційних методів лікування лікарськими рослинами і результати новаторських наукових досліджень в природознавстві.Ми називаємо це поєднання природи («фітос» – рослина) і науки (інжиніринг) фітоніринг. Цей принцип ми застосовуємо на всіх етапах виробництва. Зокрема, важливу роль в ефективності лікарських засобів рослинного походження відіграє виробничий процес. Методи культивування, екстракції і технології виробництва компанії «Біонорика» впроваджують нові стандарти в усьому світі.

Доведення ефективності

Механізми дії нашої продукції та її переносимість вивчені в рамках фармакологічних і клінічних досліджень. Також при цьому враховуються останні досягнення молекулярної біології. Для поліпшення спеціальних екстрактів і препаратів нами безпосередньо використовуються результати, отримані в доклінічних і клінічних дослідженнях провідних вчених в галузі фітофармакології. Це створює всі необхідні умови для успішного ліцензування лікарських засобів у всьому світі.

Наша мережа

Ми співпрацюємо з більш ніж 500 провідними інститутами, клініками та університетами по всьому світу. Крім нашої дочірньої компанії «Біонорика Ресерч ГмбХ» та Австрійського інституту дослідження лікарських засобів (ADSI, Австрія), компанія «Біонорика» співпрацює з великою кількістю інститутів та університетів. Нижче наведено список наших партнерів:

blank
blank