Головна > Компанія > Дати і факти

Дати і факти

За останні 80 років компанія «Біонорика» перетворилася з приватного підприємства у міжнародній концерн з більш ніж 1500 співробітників. У порівнянні з 2015 р., у 2016-му кількість працівників збільшилося на 4%.
Головний офіс компанії «Біонорика» знаходиться у місті Ноймаркт-ін-дер-Оберпфальце (Німеччина), при чому більше 40% співробітників працюють за межами країни по всьому світу.
У 2016-му фінансовому році нетто-обіг групи підприємств «Біонорика» склав 253,7 млн євро, що на 2,8% більше, ніж у попередньому періоді. Водночас ми розраховуємо на подальше зростання, тому готові до роботи як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках. Цьому сприяє також той факт, що наш коефіцієнт власного капіталу складає 80%.

Співробітники

«Біонорика» займає лідируючі позиції на ринку фітопрепаратів Євразії. Зокрема у Німеччині – країні із найрозвиненішою економікою та найбільшою щільністю населення, -«Біонорика» лишається лідером ринку вже впродовж 13 років.*

Лідер різноманітних ринків фітопрепаратів

*За даними Insight Health ApoChannel, реалізація через аптеки без рецепту згідно з показниками збуту в упаковках (2015 р.)