Цистит? Пієлонефрит? СКХ?

Для розвитку запального процесу в сечовому міхурі необхідна, в першу чергу, присутність збудника інфекції (найчастіше, це кишкова паличка), а також наявність певних загальних і місцевих факторів. До останніх відносять:
• особливості будови жіночого організму (короткий і широкий сечовипускальний канал, зміна гормонального фону під час вагітності або менопаузи);
• недотримання правил особистої гігієни;
• хронічні запальні та інфекційні захворювання сечостатевих шляхів;
• ослаблений імунітет;
• переохолодження;
• сидячу роботу і носіння тісної білизни, що веде до порушення кровообігу в малому тазу;
• несвоєчасне випорожнення сечового міхура.

Лікування циститу включає в себе дотримання лікувального режиму, дієти, гігієнічних заходів і застосування лікарських препаратів.
Якщо Ви запідозрили у себе цистит, ні в якому разі не займайтеся самолікуванням і вже, тим більше, не залишайте хворобу без уваги. Неправильно пролікований / недолікований цистит може перейти в хронічну форму або привести до більш важких ускладнень, тому негайно звертайтеся до лікаря.

Цистит – хвороба підступна, тому запорукою високої ефективності лікування є комплексний і послідовний підхід.

Основою лікування циститу в більшості випадків є адекватна антибактеріальна терапія, призначена лікарем. При цьому можна значно підвищити її ефективність, включивши в схему лікування рослинний лікарський препарат Канефрон® Н.
Дана комплексна терапія дозволяє в короткі терміни добитися усунення симптомів циститу, а також запобігти поширенню інфекції і можливі рецидиви.

Канефрон® Н при інфекції сечових шляхів надає комплексну антимікробну, протизапальну, сечогінну і спазмолітичну дію.

Канефрон® Н застосовують:
• для комплексної або монотерапії гострих і хронічних інфекційних запальних захворювань нирок і сечовивідних шляхів, а також для їх профілактики;
• в комплексній терапії хронічних неінфекційних запальних захворювань нирок (гломерулонефрит, інтерстиціальний нефрит);
• для профілактики і лікування як допоміжний засіб при сечокам’яній хворобі, в тому числі, після видалення сечових каменів.

Канефрон® Н містить унікальну комбінацію трави золототисячника, кореня любистку і листя розмарину.

blank

Сечокам’яна хвороба (уролетіаз) – захворювання, що проявляється формуванням каменів у органах сечовидільної системи.

Сечокам’яна хвороба (СКХ), в основному, пов’язана з порушеннями обміну речовин в організмі і, як наслідок, відкладенням солей в нирках з подальшим зростанням каменів. Також причиною виникнення СКХ можуть бути порушення харчування, геологічні та географічні особливості проживання, а також те, який спосіб життя ми ведемо.

Існує кілька шляхів лікування МКБ – дієтотерапія і медикаментозна корекція порушень обміну речовин, оперативне (хірургічне) втручання і фітотерапія.

Дієтотерапія полягає у виключенні ряду продуктів, які можуть сприяти каменеутворенню, і залежить від типу каменів.
Камені в нирках, які досить великі за розмірами для самостійного відходження, не лікуються консервативним методом, а вимагають хірургічного втручання. Сучасні технології дозволяють проводити операції без розрізів і навіть без проколів.
Якщо говорити про фітотерапію, проконсультуйтеся у Вашого лікаря щодо застосування препарату Канефрон® Н, ефективність якого в лікуванні СКХ підтверджена багаторічним досвідом застосування.

Канефрон® Н — препарат рослинного походження, розроблений німецькою компанією «Біонорика». До його складу входять екстракти листя розмарину, кореня любистку і трави золототисячника. Речовини, що містяться в препараті, діють комплексно, надаючи протизапальний, протимікробний, спазмолітичний, судинорозширювальний, а також сечогінний ефект. Препарат усуває спазм судин і сприяє активному виведенню солей з організму. Завдяки прийому Канефрон® Н стан поліпшується: швидше виводиться пісок з нирок, знижується артеріальний тиск, зменшуються болі. Також його застосування запобігає утворенню і зростанню каменів, допомагає у профілактиці запальних ускладнень і рецидивів СКХ.

Канефрон® Н – один з найбільш вживаних рослинних препаратів при цій патології, так як він збільшує виділення сечової кислоти з сечею, попереджаючи утворення уратів, нормалізує кислотність сечі, сприяє полегшеному виведенню дрібних каменів або їх фрагментів через сечоводи.

Висока якість Канефрона® Н виділяє його з усієї групи рослинних урологічних засобів. Розроблена технологія виробництва цього препарату сприяє максимальному використанню всіх корисних властивостей лікарських рослин в його складі. Препарат не має побічних дій і добре переноситься, що робить його ідеальним при необхідності тривалого профілактичного прийому.

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем і обов’язково ознайомтесь з інструкцією.

blank