Немає часу для нежитю!

Сучасний ритм життя не залишає часу для нежитю, адже він завжди пов’язаний з втраченими можливостями. Цікавий проект на роботі, довгоочікувана відпустка, романтичний вечір, – все це можна пропустити через банальний нежить.

При розмаїтті симптомів грипу і ГРВІ, однією з перших ознак захворювання є нежить (або риніт, як називають його лікарі). Нежить свідчить про запалення слизової оболонки носа, яке супроводжується її набряком, ускладненням дихання і слизовими виділеннями. Все це не тільки погіршує якість життя, але і може привести до дуже неприємних наслідків. Справа в тому, що будь-який нежить може швидко ускладнитися приєднанням бактеріальної інфекції, що в свою чергу, призводить до розвитку гаймориту, синуситу, отиту.

Що ж можна зробити для того, щоб швидше повернутися «до ладу», не навантажуючи при цьому організм великою кількістю ліків?

Для цього в домашній аптечці завжди повинен бути Синупрет®, який застосовують для лікування нежитю вже більше 85 років. Синупрет® усуває закладеність носа, розріджує густий слиз, сприяє його швидкому виведенню і прискорює одужання.

Синупрет® допоможе сказати «ні» втраченим можливостям і захистить Вас від ускладнень!

Проконсультуйтеся зі своїм лікарем щодо лікування цим німецьким фітонірінговим препаратом.

 

Цікаво знати

За 20 років (1.1.1990 – 28.2.2011) у всьому світі було прийнято вже більше 2045475721 добових доз препарату *
Джерело: SAP BIN, Interne Daten

blank