Правила перельоту

Найголовніше правило безпечного авіаперельоту – не відправлятися в політ, якщо у Вас або Вашого малюка нежить і закладений ніс. При перепаді тиску закладеність носа може заподіяти біль.

Льодяник або соска
На зльоті та посадці дайте попити води або посмоктати соску грудному малюкові, а дитині старше 2 років запропонуйте льодяник. Смоктальні рухи допомагають вирівняти різницю барометричного тиску. Особливо ефективно під час смоктальних рухів заткнути вуха вказівними пальцями, злегка натискаючи і відпускаючи кілька разів.
Також запропонуйте дитині видихнути повітря через затиснутий ніс. Звичайно, у нього не вийде зробити це в прямому сенсі цього слова. Однак головна мета полягає в тому, щоб різко підвищити тиск у носоглотці, відкрити отвори євстахієвих труб і таким чином ніби продути їх, відновивши баланс тиску по обидві сторони від барабанних перетинок.
Також, за кілька днів до вильоту проконсультуйтеся з лікарем з приводу застосування препарату Синупрет®. Він розріджує слиз і не дає їй застоюватися, що знижує тиск на барабанну перетинку.

З піснею веселіше!
Якщо нежить у дорослого і дитини, можна на зльоті промичати будь-яку пісеньку при закритому роті і затиснутому носі. А потім зробити те ж саме з відкритим ротом.
Виконуючи ці нескладні правила, Ви з легкістю перенесете політ!

blank