Ваша дитина йде в дитячий садок!

Вважається, що найкращий вік для садка – 3 роки. У цей час у малюка йде страх перед розставанням з мамою і з’являється допитливість. Не прог(тут должна быть украинская Г с хвостиком, не знаю,как поставить на клавиатуре)авте цей момент! Привчайте дитину до спілкування з іншими людьми – як з ровесниками, так і з дорослими.

Уважно стежте за собою: можливо, саме Вам важче розлучатися з дитиною, ніж йому з Вами. Якщо у мами є впевненість у тому, що садок – це добре, то цей настрій передається і малюкові. На дитину також впливають побоювання мами про те, що він буде частіше хворіти, або його будуть ображати. Як правило, діти таких тривожних мам важче адаптуються до нових умов.

Крім позитивного настрою, дитина повинна володіти також і навичками самообслуговування: самостійно одягатися, користуватися столовими приборами і ходити в туалет. Звичайно, вихователі допоможуть, але опікати, як вдома, не будуть. Тому не робіть за дитину те, що він може зробити і сам. Ваша допомога повинна бути навчальною: не “Давай, краще я», а «Спробуй, – це робиться ось так!».

Часто труднощі бувають викликані і новим розпорядком дня. Якщо до цих пір режим дня Вашої дитини істотно відрізнявся від дитсадкового (наприклад, він звик лягати пізно і спати до опівдня), його необхідно скоригувати. І зробити це слід завчасно, – до того, як дитина піде в садок. Змінювати режим потрібно поступово, день за днем.

blank

Адаптація до садка рідко обходиться без застуд. Період підвищеної захворюваності зазвичай триває півроку. Стрес, тісне спілкування з іншими дітьми: чим молодша дитина, тим слабкіше його імунна система, і тим більше він чутливий до інфекцій. Щоб уникнути частих хвороб, треба подбати про загартовування: водні процедури, ігри на свіжому повітрі, фізичні вправи.

 

Серед способів профілактики респіраторних захворювань важливе місце займає лікарський рослинний препарат Імупрет®. Рослини в його складі посилюють загальний захист організму, лікують і попереджають запальні захворювання горла і мигдаликів. Це особливо важливо для дітей, які часто хворіють і і більше за інших схильні до ГРВІ. Профілактика за допомогою препарату Імупре®т допоможе малюкові уникнути застуд, а мамі, – без побоювання водити дитину в дитячий сад цілий рік!

blank